راهنمای خرید


برای سفارش و تهیه محصولات مؤسسه می‌توانید از یکی از راه‌های زیر اقدام فرمائید:

 

۱) خرید آنلاین

شما می توانید محصول مورد نظر خود را پس از جستجو در سایت، به سبد خرید خود اضافه کرده و با ورود به صفحه پرداخت و تکمیل مشخصات صورتحساب، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نموده و محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

 

۲) اداره فروش موسسه جغرافیائی سحاب

برای خرید انتشارات مؤسسه سحاب در شهرستان‌ها به عاملین فروش مؤسسه سحاب مراجعه کنید. علاوه بر آن در تهران می‌توانید از نمایشگاه و فروشگاه مرکزی مؤسسه به نشانی زیر (از ساعت۸:۳۰ تا ۱۸:۰۰) بازدید نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست تلفنی، نقشه‌ها و کتاب‌های مورد نیاز خود را از طریق پیک و یا پست دریافت کنید.

تهران، خیابان سمیه (بین شریعتی و بهار) شماره ۳۰

کدپستی: ۱۵۶۱۷۳۴۵۱۳

تلفن : : : ۷۷۵۲۳۴۴۳-۷۷۵۳۵۶۵۱- ۷۷۵۳۵۶۷۰ (۰۲۱)

‌فاکس : ۷۷۵۳۵۸۷۶ (۰۲۱)

پست الکترونیکی: sahabmap@yahoo.com

۳) سفارشات تلفنی و پستی

بهای اقلام درخواستی را در سراسر کشور به حساب شماره (۰۱۰۱۰۷۴۲۹۳۰۰۰) بانک صادرات ایران‏ شعبه‌ی ایرج کد ۲۰۹۳ به نام مؤسسه جغرافیایی سحاب حواله و رونوشت آنرا همراه با درخواست خود ارسال فرمائید.

شماره حساب شبا: IR87 0190 0000 0010 1074 2930 00

برای جلوگیری از هرگونه اشتباه، لطفا کد و نام اقلام درخواستی را خوانا بنویسید.

لطفا توجه فرمائید که اگر سفارش شما به وسیله پیک یا پست ارسال شود، هزینه آن بر عهده‌ی شما خواهد بود.

 

خواهشمند است با توجه به شرایط مندرج در این صفحه، فهرست انتشارات، اقلام مورد نیاز خود را در برگ سفارش نوشته و بهای آنرا با احتساب ۱۰% هزینه پست سفارشی به حساب بانکی موسسه سحاب حواله و رونوشت حواله را همراه با برگ سفارش توسط پست، فکس یا پست الکترونیک (E-mail) برای ما ارسال فرمائید تا سفارش شما در اسرع وقت ارسال گردد.

انتخاب محصول
ثبت سفارش
پرداخت هزینه
دریافت محصول